AW0402

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ARMI PE Подлактици за еднократна употреба, 100бр/пак, 305804 сини /

280 ден со ДДВ
Ракави за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: уни (20х40 см.) ВО ПАКУВАЊЕ: 100 БОЈА: бела, сина