AX06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

TERI Чорапи од полиeтилен, 100бр./пак сини 305704

190 ден со ДДВ
Каљачи за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полиетилен ГОЛЕМИНА: uni (15×41) БР. ВО ПАКЕТ: 100 БОЈА: сина