AX08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

TERI CPE+PP ESD Каљачи за еднократна употреба, со кондуктивна нишка 50бр/пак, сини 508E

1090 ден со ДДВ
Каљачи за еднократна употреба со засилено стапало. Материјал: полипропилен.