AX1401

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PENY Престилка за еднократна употреба, 100бр/пак, бела 304508

460 ден со ДДВ
Престилка за еднократна употреба изработена од полиетилен. Големина: 71 x 136. 100/1.