AX23

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

BAT Наметало от РР 304208 /

160 ден со ДДВ
Наметката е изработена од 100% полипропилен и е за еднократна употреба. Големини:M-3XL

BAT Наметка за еднократна употреба од PP 304208 /

160 ден со ДДВ
Заштитен мантил за еднократна употреба. МАТЕРИЈАЛ: полипропилен- неплетен ГОЛЕМИНА: M-3XL EN 13688:2013