AX31

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DUCK EVO Ракавици од полиетилен, пакет 100бр.

165 ден со ДДВ
Ракавици за еднократна употреба изработени од тенка винилна фолија. Пакување – 100 парчиња. EN 420