AD0102

Прикажи 36 48 60

ZAVA PRO JACKET HL Јакна за заварување кожа/плат ASK-JFR-4005 /

3100 ден со ДДВ
Јакна за заварувачи од природна кожа со внатрешен џеб. Материјал: 100% природна кожа. Големини: M-3XL. EN ISO 1161:2015