AD0108

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ZAVA PRO SHOE COVERS Kамашни за заварување, ASK-SC-4033

950 ден со ДДВ
Камашни за заварувачи изработени од природна телешка кожа.  Закопчувањето е со велкро. Должина 40цм. EN ISO 11611:2015