AE

Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 36 48 60

CAMISA MAN-B Машка кошула П/ПЕ, долг ракав, бeлa /

1590 ден со ДДВ
Машка кошула со долги ракави и еден горен џеб со копче. Закопчувањето е на копчиња. Класичен модел. Материјал: Памук/Полиестер Големини:

COVER Панталони за обезбедување KA1916P /

1060 ден со ДДВ
Панталони за обезбедување. Материјал : памук / полиестер 195 g/m2. Големини: S-3XL.

PULLOVER BLACK Пуловер 70% акрил/30 % волна 3815B /

1540 ден со ДДВ
Пуловер со V-отвор изработен од 70% акрил/30 % волна,има еластични манжетни на ракавите. EN 342