AE04

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PULLOVER BLACK Пуловер 70% акрил/30 % волна 3815B /

1540 ден со ДДВ
Пуловер со V-отвор изработен од 70% акрил/30 % волна,има еластични манжетни на ракавите. EN 342