AF

Се прикажуваат сите 29 резултати

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II LADY SOFTSHELL Женска јакна црвено/црна R231F /

1490 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестерГОЛЕМИНА: XS-2XL EN 13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено. Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.

ELEVATION II SOFTSHELL Водозаштитна јакна – дишечка, сивa/црна DS0032 /

2630 ден со ДДВ
Водоотпорна софтшел јакна погодна за туризам и работа на отворено. Материјал: 96% полиестер, 4% спандекс, TPU мембрана, 290гр/м2 , 5000мм

JOGGER JACKET Јакна водо и ветерозаштитна со капуљача црно/зелена DS0047 /

2220 ден со ДДВ
Машка јакна со капа. Материјал: надворешен: 65% полиестер/ 35% памук со TPU филм; внатрешен 100% полар/ 310g / m2 ,

NAMSEN MAN SOFTSHELL Јакна 8000mm црна 75D/TPU 0301034560 /

2060 ден со ДДВ
SoftShell јакна со контрастен патент и подесувачки ракави со велкро прицврстување. Направена е од лесен двоен слој на Softshell. Воден

Payper Gale Lady Софтшел јакна женска, црвена, 320gr. 001045-0355 /

3300 ден со ДДВ
Софтшел јакна со реглан ракави, прилагодливи манжетни со велкро закопчување. Два внатрешни џеба со патент. Воден столб: 8000 MVP /

REEF MAN SOFTSHELL Јакна, црна, /

2080 ден со ДДВ
Машка јакна со софтшел обвивка – дишечка, ветроотпорна и водоотпорна. Исклучително лесна и удобна,  погодна за секаков вид активности

REVOLT 4STRETCH Јакна, сива/црна/петрол сина, S3060J /

3080 ден3530 ден со ДДВ
Работна јакна со функционални џебови и рефлектирачки елементи. МАТЕРИЈАЛ: 57% памук, 40% полиестер, 3% спандекс, 240гр/м2 ВЕЛИЧИНА: 44-46

SUPREME JACKET Јакна со капуљача DJ0065 /

1339 ден со ДДВ
Дуксер со капуљача и рефлектирачки елементи. Закопчувањето е со патент. Материјал: 65% полиестер, 35% памук, 280gr/m2.

ULTAR LADY Јакна црна со капуљача, водозаштитна и дишечка, JF9785 /

2080 ден со ДДВ
Софтшел јакна со капа и три џеба, која е водозаштитна, ветрозаштитна и дишечка. Материјал: 150D механички растеглив, ribstop +TPU мембрана

ULTAR MAN Jакна црна со капуљача, водозаштитна и дишечка, JF9785 /

2370 ден со ДДВ
Софтшел јакна со капа и три џеба, која е водозаштитна, ветрозаштитна и дишечка.  Материјал: 150D механички растеглив, ribstop +TPU мембрана

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна кралско сино/темно сино DS0088 /

1630 ден со ДДВ
Софтшел јакна ветро-одбивна, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. Големини: S-3XL EN 13688:2013

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна црно/зелена DS0088 /

1580 ден со ДДВ
Софтшел јакна што штити од ветер, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. EN 13688:2013