AF24

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

REVOLT 4STRETCH Јакна, сива/црна/петрол сина, S3060J /

3080 ден3530 ден со ДДВ
Работна јакна со функционални џебови и рефлектирачки елементи. МАТЕРИЈАЛ: 57% памук, 40% полиестер, 3% спандекс, 240гр/м2 ВЕЛИЧИНА: 44-46