AF0301

Прикажи 36 48 60

ULTAR MAN Jакна црна со капуљача, водозаштитна и дишечка, JF9785 /

2370 ден со ДДВ
Софтшел јакна со капа и три џеба, која е водозаштитна, ветрозаштитна и дишечка.  Материјал: 150D механички растеглив, ribstop +TPU мембрана