AF07

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SUPREME JACKET Јакна со капуљача DJ0065 /

1339 ден со ДДВ
Дуксер со капуљача и рефлектирачки елементи. Закопчувањето е со патент. Материјал: 65% полиестер, 35% памук, 280gr/m2.