AF08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

JOGGER JACKET Јакна водо и ветерозаштитна со капуљача црно/зелена DS0047 /

2220 ден со ДДВ
Машка јакна со капа. Материјал: надворешен: 65% полиестер/ 35% памук со TPU филм; внатрешен 100% полар/ 310g / m2 ,