AF12

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ELEVATION II SOFTSHELL Водозаштитна јакна – дишечка, сивa/црна DS0032 /

2630 ден со ДДВ
Водоотпорна софтшел јакна погодна за туризам и работа на отворено. Материјал: 96% полиестер, 4% спандекс, TPU мембрана, 290гр/м2 , 5000мм