AF14

Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Ветерозаштитна тенка јакна погодна за туризам, работа и слободно време. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестер ГОЛЕМИНА: S-3XL EN 13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, сива/црна R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено. Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестер ГОЛЕМИНА: XS-2XL EN13688:2013

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, црна JF9556 /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено. Манжетни со велкро. Материјал:150D полиестер. Големини:S-3XL.