AF15

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II LADY SOFTSHELL Женска јакна црвено/црна R231F /

1490 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестерГОЛЕМИНА: XS-2XL EN 13688:2013