AG020811

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Sunset orange Маица 100% памук, 150гр 000101-0030 портокалова /

350 ден со ДДВ
Машка маица по кратки ракави, со 1.5 cm спандекс на делот кај вратот,  контрасно засилување од рамо до рамо, на