AG020905

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Sunset lady atoll blue Маица 100% памук, 150гр 000466-0030 тиркизна /

350 ден370 ден со ДДВ
Машка маица по кратки ракави, со 1.5 cm спандекс на делот кај вратот, контрасно засилување од рамо до рамо, на