AH

Се прикажуваат сите 22 резултати

Прикажи 36 48 60

ATLAS Фатирана водозаштитна јакна 1640-C6 сина /

1209 ден со ДДВ
Водозаштитна и ветрозаштитна јакна со обемни џебови, патент и капа која се отстранува. Материјал: полиестер/PVC. Големини: S-3XL. EN 342

COLLINS BIBPANTS П/ПЕ Панталони комбинезон син 3019 T/C-B /

2280 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбинезон. Прерамките се прилагодливи. Рефлектирачки ленти. Материјал: памук/полиестер. 240гр. Големини: S-4XL.

COLLINS GREEN/BLACK Фатирани Панталони комбинезон со Јакна, зелено/црно 3020GB /

3700 ден со ДДВ
Зимски термо водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони, со патент и еластични манжетни. Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на

COLLINS NAVY Фатирани Панталони комбинезон со Јакна 3019/18-HV /

3480 ден со ДДВ
Зимски водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони со патент и еластични манжетни. Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на јакната

COLLINS TROUSERS П/ПЕ Панталони сини 3019 T/C-Т /

1450 ден со ДДВ
Зимски фатирани панталони со рефлектирачки ленти. Материјал: памук/полиестер, 240 гр/м2. Големини: S-4XL.

COLLINS Фатирани Панталони комбинезон со Јакна 3019/18-HV /

3480 ден со ДДВ
Зимски водозаштитен фатиран комплет – јакна и панталони со патент и еластични манжетни.  Прилагодливи ремени и рефлектирачки линии на јакната

EMERTON WINTER Јакна П/ПЕ 270гр. /

3080 ден со ДДВ
Зимска фатирана јакна со мултифункционални обемни џебови и засилени лакти. Еластични манжетни на ракавите.  Материјал: 65% полиестер/ 35% памук,

EMERTON WINTER Панталони комбинезон 100% полиестер micro/PU -40 03020193 /

3920 ден со ДДВ
Топлозаштитни панталони комбинезон за екстремни временски услови ( до -40) со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% полиестер со микро полиуретан, постава

EMERTON WINTER Панталони Комбинезон П/ПЕ 270гр. /

2880 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбилизон со мултифункционални џебови и регулирачки прерамки. Материјал: 65% полиестер / 35% памук, 260гр/м2. Големини: S-5XL.

KASTOR Фатиран комплет ПЕ/ПУ т.сив/портокалов 1180/8303 /

4280 ден со ДДВ
Зимски фатиран комплет – јакна и полукомбинезон.  Јакната има обемни џебови со рефлектирачки елементи и закопчување со патент и

REBEL JACKET Фатирана јакна ПЕ/ПУ 4135 /

1982 ден со ДДВ
Зимска фатирана јакна со рефлектирачки ленти, обемни џебови и патент. Материјал: 100% полиестер/полиуретан. Големини: S-3XL. EN 342

SALCHA Машка зимска јакна сива 0301034100 /

2684 ден со ДДВ
Зимска јакна со спортски дизајн, капата има можност да се собере во јаката. Има прилагодливи ракави со велкро. Материјал: 100%