AH01

Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 36 48 60

EMERTON WINTER Јакна П/ПЕ 270гр. /

3080 ден со ДДВ
Зимска фатирана јакна со мултифункционални обемни џебови и засилени лакти. Еластични манжетни на ракавите.  Материјал: 65% полиестер/ 35% памук,

EMERTON WINTER Панталони комбинезон 100% полиестер micro/PU -40 03020193 /

3920 ден со ДДВ
Топлозаштитни панталони комбинезон за екстремни временски услови ( до -40) со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% полиестер со микро полиуретан, постава

EMERTON WINTER Панталони Комбинезон П/ПЕ 270гр. /

2880 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбилизон со мултифункционални џебови и регулирачки прерамки. Материјал: 65% полиестер / 35% памук, 260гр/м2. Големини: S-5XL.