AH0102

Прикажи 36 48 60

EMERTON WINTER Панталони Комбинезон П/ПЕ 270гр. /

2880 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбилизон со мултифункционални џебови и регулирачки прерамки. Материјал: 65% полиестер / 35% памук, 260гр/м2. Големини: S-5XL.