AH0104

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON WINTER Панталони комбинезон 100% полиестер micro/PU -40 03020193 /

3920 ден со ДДВ
Топлозаштитни панталони комбинезон за екстремни временски услови ( до -40) со рефлектирачки елементи. Материјал: 100% полиестер со микро полиуретан, постава