AI03

Прикажи 36 48 60

DEXTER Фатиран комплет од 100% П 3011/15-S1 /

3600 ден со ДДВ
Зимски фатиран комплет – јакна и полукомбинезон со прилагодливи прерамки. Материјал: 100% памук, 240гр/м2. Големини: S – 3XL.