AJ

Се прикажуваат 1–36 од 53 резултати

Прикажи 36 48 60

BN CONTRAST PILOT Водозаштитна Јакна 6664 црно/сиво /

2780 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна во две бои, со отстранлива постава, јака и ракави. На ракавите има еластична манжетна. Материјал: памук/полиестер, 245г/м2. Големини:

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал св. сина 4174-C03-6661 /

2320 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна со акрилна постава што се вади. Ракавите се вадат со патент. Материјал: памук/полиестер EN 342

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал т, сина 4174-C05-6660 /

2770 ден со ДДВ
Функционална јакна со акрилна постава на вадење. Ракавите се монтажни. Материјал: памук/полиестер 245гр/м2. EN 13688:2013

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал. црнa 4174-D1-6667 /

2770 ден со ДДВ
Функционална јакна со акрилна постава на вадење. Ракавите се монтажни. Материјал: памук/полиестер 245гр/м2. EN 13688:2013

CESTORM PARKA Ветерозаштитна Јакна, 100%PE/PU, 02 т.синa/црна ,V006-0-02 n.60

9600 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна, студо и водозаштитна, 3 во 1.  Надворешен дел: Вкупно 11 џеба од кои 3 се внатрешни и еден

DANEBORG Јакна 05, црна/црна, V575-0-05, /

6590 ден со ДДВ
ОПИС НАДВОРЕШЕН ДЕЛ: 1 џеб на левиот ракав со патент, 2 џебови за гради, еден џеб  за мобилен телефон

DENALI MAN зимска јакна, сива JD2086

ден со ДДВ
Машка зимска водоотпорна јакна, одлични изолациски својства. МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер, TPU мембрана, водоотпорна 5000mm, дише 3000mvp ПОСТАВКА: 100%

DIADORA PADDED JACKET Jакна сo GEOX мембрана 173551-80014 /

10650 ден со ДДВ
Зимска јакна, дишечка лиценцирана од GEOX. Водонепропусна – 8000 мм воден столб. Отпорност на ветер 3000 mpv. Има рефлектирачки елементи.

EMERTON SOFTSHELL JACKET Топлозаштитна Јакна од 100%ПЕ 302286 /

4170 ден со ДДВ
Зимска софтшел јакна со капа, отпорна на вода, студ и ветар, со TPU мембрана и дополнително затегање на половината. Јакната

EMERTON SPORT WINTER Фатирана јакна, сива JF9642 /

3630 ден со ДДВ
Фатирана сива јакна со капуљача со 4 џеба. Материјал: Софтшел + TPU мембрана, 310 гр/м2. Величини: S-3XL.

EUPHORIA SOFTSHELL, Јакна 100% ПЕ, црна, 11W2615 /

4830 ден со ДДВ
Фатирана зимска јакна со капа, отпорна на вода и ветар со дишечка мембрана. Погодна за туризам и работа на отворено.

EXTREME SOFTSHELL Фатирана Јакна, водо и ветрозаштитна, црна /

4990 ден со ДДВ
Фатирана зимска јакна со капа, отпорна на вода и ветар со дишечка мембрана и рефлектирачка лента на грбот. Погодна за

ICESTORM PARKA Ветерозаштитна Јакна, 100%PE/PU, 02 т.синa/црна ,V006-0-02 /

9600 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна, студо и водозаштитна, 3 во 1.  Надворешен дел: Вкупно 11 џеба од кои 3 се внатрешни и еден

ICESTORM PARKA Ветерозаштитна Јакна, 100%PE/PU, 04 антрацит/црна,V006-0-04 /

9600 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна, студо и водозаштитна, 3 во 1.  Надворешен дел: Вкупно 11 џеба од кои 3 се внатрешни и еден

ICESTORM PARKA Ветерозаштитна Јакна, 100%PE/PU, 05 црнa/црнa,V006-0-05 /

9600 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна, студо и водозаштитна, 3 во 1.  Надворешен дел: Вкупно 11 џеба од кои 3 се внатрешни и еден

ICESTORM PARKA Ветерозаштитна Јакна, 100%PE/PU, 05 црна/црна,V006-0-05 /

9600 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна, студо и водозаштитна, 3 во 1. Надворешен дел: Вкупно 11 џеба од кои 3 се внатрешни и еден

JACKS BEACH Зимска јакна од дишечки материјал- 6942 /

3180 ден со ДДВ
Зимска водоотпорна јакна со термална заштита, рефлектирачки елементи и отстранливи ракави. Материјал: полиестер / PVC. Големини: S-3XL.

LIBRA Фатирана јакна 1667 /

2530 ден со ДДВ
Водоотпорна јакна со топлинска изолациона постава, рефлектирачки линии, и ракави кои се вадат. Материјал: Полиестер/PVC Големини: S-3XL EN 13688

MESLAY Јакна фатирана 310Т PE/PU сина 0301026640 /

2853 ден со ДДВ
Зимска јакна со капа, отпорна на вода и студ, со дишечка мембрана. Изработена од лесен материјал. Материјал: 210T полиамид, полиуретан.

MONTANA LADY ANTHRACITE Фатирана јакна, сивa, /

2670 ден со ДДВ
Женска јакна со модерен дизајн. Закопчување со патент, ветеро и водозаштитна, со дишечка мембрана, два странични џеба и манжетни на

MONTANA LADY NAVY Фатирана јакна, т. синa, /

2670 ден со ДДВ
Женска јакна со модерен дизајн. Закопчување со патент, ветеро и водозаштитна, со дишечка мембрана, два странични џеба и манжетни на

MONTANA фатирана јакна сива JD7075 /

3900 ден со ДДВ
Фатирана јакна отпорна на вода, дишечка, со одлична изолација, лесна и удобна. Материјал: 150D полиестер Oxford / TPU мембрана со

NYALA Топлозаштитна јакна PVC/PE, сива 302140 /

4170 ден со ДДВ
Јакна со заштита од студ и дожд со рефлектирачки елементи и капа во јаката. Материјал: полиестер / PVC. Големини: S