AJ34

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DENALI MAN зимска јакна, сива JD2086

ден со ДДВ
Машка зимска водоотпорна јакна, одлични изолациски својства. МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер, TPU мембрана, водоотпорна 5000mm, дише 3000mvp ПОСТАВКА: 100%