AJ03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

THOR Јакна со TPU мембрана, 300гр. KJ0255 /

3128 ден со ДДВ
Зимска јакна со прилагодлива капа и копчиња и ластик. Два странични џеба,  еден џеб кај градите и еден на левиот