AJ06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EUPHORIA SOFTSHELL, Јакна 100% ПЕ, црна, 11W2615 /

4830 ден со ДДВ
Фатирана зимска јакна со капа, отпорна на вода и ветар со дишечка мембрана. Погодна за туризам и работа на отворено.