AJ08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EMERTON SOFTSHELL JACKET Топлозаштитна Јакна од 100%ПЕ 302286 /

4170 ден со ДДВ
Зимска софтшел јакна со капа, отпорна на вода, студ и ветар, со TPU мембрана и дополнително затегање на половината. Јакната