AJ13

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

TORONTO Зимска Јакна 100% обложена со nylon mini dobby/polyurethane постава 230g /

3650 ден со ДДВ
Зимска јакна отпорна на ветар и студ со рефлектирачки елементи, отстранлива капа и еластични манжетни. Маетријал: 100% полиестер / PU.