AJ2203

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

WESER Женска Фатирана Јакна 09790 портокалова /

2590 ден со ДДВ
Женска термална и водоотпорна јакна со капа вметната во јаката. Дишечка. МАТЕРИЈАЛ: 100% полиестер/PUБОЈА: црвена, темно синаГОЛЕМИНА: XS-2XL EN 13688:2013