AJ3002

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BN PILOT Водозаштитна Јакна дишечки материјал. црнa 4174-D1-6667 /

2770 ден со ДДВ
Функционална јакна со акрилна постава на вадење. Ракавите се монтажни. Материјал: памук/полиестер 245гр/м2. EN 13688:2013