AK

Се прикажуваат сите 13 резултати

Прикажи 36 48 60

BN TITAN Топлозаштитни Панталони комбинезон П/ПЕ ВВ1031 /

1508 ден2320 ден со ДДВ
Студо и водено заштитен фатиран полу-комбилизон. Материјал: памук/полиестер 245 г/м2 Големини: S-3XL EN 342

Payper Worker Stretch Панталони темно сини, 98%П/2% еластин, 260гр. 001199-0376 /

2130 ден со ДДВ
Панталони темно сини, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин. EN 13688:2013

Payper Worker Stretch Панталони црни, 98%П/2% еластан, 260гр. 001199-0376 /

2100 ден2130 ден со ДДВ
Панталони црни, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин.  Величина: S-3XL

Payper Worker Trousers Панталони црни, 100%П, 260гр. 000928-0331 /

1780 ден со ДДВ
Работни панталони со латик на половината.  Со два предни џеба, два задни и еден страничен, со рефлектирачки ленти на задниот

REVOLT SPORT Панталони, т.сив/син, S3060T, STENSO, /

2050 ден со ДДВ
Функционални работни панталони сo спортски изглед, еластичен струк со врвка и еластични ногавици. Мултифункционални џебови и сигнални елементи. МАТЕРИЈАЛ: 32%

REVOLT SPORT Панталони, т.сив/син, S3060T, STENSO, р.L

2050 ден со ДДВ
Функционални работни панталони со спортски изглед, еластичен струк со врвки и еластични ногавици.  прстен за чекан, мултифункционални џебови и

TITAN 2 Топлозаштитни Панталони комбинезон 1621-C6 /

845 ден со ДДВ
Фатиран комбинезон отпорен на вода и студ.