AK10

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

Payper Worker Stretch Панталони темно сини, 98%П/2% еластин, 260гр. 001199-0376 /

2130 ден со ДДВ
Панталони темно сини, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин. EN 13688:2013

Payper Worker Stretch Панталони црни, 98%П/2% еластан, 260гр. 001199-0376 /

2100 ден2130 ден со ДДВ
Панталони црни, unisex, еластични со модерен крој и функционални џебови.  Материјал: 98% памук и 2% еластин.  Величина: S-3XL

Payper Worker Trousers Панталони црни, 100%П, 260гр. 000928-0331 /

1780 ден со ДДВ
Работни панталони со латик на половината.  Со два предни џеба, два задни и еден страничен, со рефлектирачки ленти на задниот