AK06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BN TITAN Топлозаштитни Панталони комбинезон П/ПЕ ВВ1031 /

1508 ден2320 ден со ДДВ
Студо и водено заштитен фатиран полу-комбилизон. Материјал: памук/полиестер 245 г/м2 Големини: S-3XL EN 342