AL03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KODIAK VEST Фатиран елек бордо 30275 /

1990 ден со ДДВ
Студозаштитен елек со модерен крој, поставен. Материјал:100% полиамид, ПЕ постава. EN 13688:2013