AL06

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

PRESTON Фатиран елек, сив 1008 S /

1850 ден со ДДВ
Поставен елек за заштита од студ и вода. Има 2 долни и 2 градни џеба. Состав на материјал: полиестер/ПВЦ. Боја

PRESTON Фатиран елек, црн 1008 D /

1530 ден1850 ден со ДДВ
Фатиран елек од брендот Стенсо. Изработен од полиестер-ПВЦ,и е водоотпорен. Елекот има двојно закопчување – копчиња и патент, долните странични