AL0601

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRESTON Фатиран елек, црн 1008 D /

1530 ден1850 ден со ДДВ
Фатиран елек од брендот Стенсо. Изработен од полиестер-ПВЦ,и е водоотпорен. Елекот има двојно закопчување – копчиња и патент, долните странични