AL07

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

DAVIDA Фатиран елек т. сина 1720 – C5 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови.  Закопчувањето е со патент.  Состав на материјал: памук/полиестер. Боја на избор: црна, зелена

DAVIDA Фатиран елек црн 1720 -D1 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови.  Закопчувањето е со патент.  Состав на материјал: памук/полиестер.  Боја на избор: црна,