AL0701

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DAVIDA Фатиран елек т. сина 1720 – C5 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови.  Закопчувањето е со патент.  Состав на материјал: памук/полиестер. Боја на избор: црна, зелена