AL0702

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

DAVIDA Фатиран елек црн 1720 -D1 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови. Закопчувањето е со патент. Состав на материјал: памук/полиестер. Боја на избор: црна, зелена и