AL1005

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

Payper Mig 2.0 Елек тeмно син/кр.син, 180гр. 001011-0051 /

2490 ден со ДДВ
Унисекс елек, 8 mm пластичен патент со метална рачка, пластични копчиња,  контурен грб, два надворешни џеба со заклучување преку копче,