B

Се прикажува 1–36 од 191 резултат

Прикажи 36 48 60

ALBACETE S3PP Чевли ниски од природна кожа NEMIRA S3 2466 S3PP, A0710R062 /

2190 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од хидрофобирана пигментирана кожа со рефлектирачки елементи. Поставата е текстилна и отпорна на абење.Влошката е антистатска изработена

ALPHA S3 SRC Чевли ниски P-100-0, sicilia /

2320 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа.  Постава: дишечка и ја абсорбира влагата КАПА: композитна, отпорна на 200Ј  ВЛОШКА: неметална, отпорна

ARDITA S3 HRO Чевли високи 0937 /

2223 ден со ДДВ
Заштитни водоодбојни чевли со композитна капа. Влошка отпорна на пробивање.  Антистатички ѓон отпорен на пролизгување, масла, температура до 300

ARIZONA ANKLE 01 Чевли високи LК45-01 /

2720 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: нубук и текстил, спортски дизајн ПОСТАВА: апсорбирачка способност ВЛОШКА: отстранлива, антистатична ЃОН: PU/PU, ширина 11 КАПА: НЕ, ПОДЛОШКА:

ASPHALT S2 P HRO HI SRA Чевли за асфалт 26930-000 /

4690 ден со ДДВ
Чевли од водоотпорна, вистинска кожа Влошка: ТОПЛИНСКА БАРИЕРА изработена од мек, парфимиран полиуретан, антистатик, анатомски,  перфориран, покриен со

ATHLETIC – Ергономска влошка, PFM-1106 /

420 ден со ДДВ
Влошка изработена од комбинација на PU пена, PU гел, Poliyou пена и текстил. Големината е прилагодлива. Овозможуваат удобност и термоизолација,

ATLAS S3 SRC Чевли ниски P100-05 /

3315 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа.  Постава: дишечка и ја абсорбира влагата КАПА: композитна, отпорна на 200Ј  ВЛОШКА: неметална, отпорна

ATLETIC ANKLE S1 Чевли високи со метална капа K57M S1 /

1670 ден со ДДВ
Високи работни чевли изработени од велур и тектил. Поставата е тектилна, ја апсорбира влагата.  Влошката е подвижна, антистатска. Ѓонот е

AZU MAN машка кломпа 03-116 /

750 ден со ДДВ
Машка кломпа изработена од перфорирана кожа, покриена со PU. Поставата е текстилна и апсорбира влага. Влошката е кожна. Ѓонот е

BETA 01 SRC NEOS Чевли ниски, црно/порто., 6211N 01, PANDA, /

1700 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа,  Постава: AIRNET MESH дишечка подлога,  Влошка со одличен комфорт. Ѓон: PU/PU

BETA S3 SRC Чевли високи P100-02, sardegna /

2500 ден со ДДВ
Изработени од природна кожа.Поставата е дишечка и ја абсорбира влагата. Заштитната капа е од фиберглас со отпорност 200Ј. Подлошката е