BA40

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALPHA S3 SRC Чевли ниски P-100-0, sicilia /

2320 ден со ДДВ
Чевли ниски од природна кожа.  Постава: дишечка и ја абсорбира влагата КАПА: композитна, отпорна на 200Ј  ВЛОШКА: неметална, отпорна