BA19

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MANTA S3 SRC Чевли ниски со композит 35211 /

1215 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од водоодбојна природна кожа.Поставата има високо дишечка технологија креирана од микро-канали. Влошката е антистатична, отстранлива, ја