BA31

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SICILIA STRONG S3 Чевли ниски со композит F128K S3 /

2390 ден со ДДВ
Ниски чевли изработени од водоодбојна природна кожа. Имаат рефлектирачки елементи во областа на петата. Поставата е дишечка и отпорна на