BA16

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

STRONG LOW S3 MONZA Чевли ниски Panda, 96239 S3 PP /

2190 ден со ДДВ
Чевлите се изработени од водоодбојна вистинска кожа BARTON. Поставата е SANITIZED® MESH со ултра пропустливост на воздухот, отпорност на абразија