BF

Се прикажуваат сите 22 резултати

Прикажи 36 48 60

ARDITA S3 HRO Чевли високи 0937 /

2223 ден со ДДВ
Заштитни водоодбојни чевли со композитна капа. Влошка отпорна на пробивање.  Антистатички ѓон отпорен на пролизгување, масла, температура до 300

BETA S3 SRC Чевли високи P100-02, sardegna /

2500 ден со ДДВ
Изработени од природна кожа.Поставата е дишечка и ја абсорбира влагата. Заштитната капа е од фиберглас со отпорност 200Ј. Подлошката е

CHALLENGE ANKLE S3 Чевли високи природна кожа, композитна капа C01SK /

2520 ден со ДДВ
Работни обувки високи од маркaта Stenso, категорија S3, модерен дизајн, комфорни, од телешка хидрофобирана кожа.Работните обувки сe антиалергични, масло-кисело-отпорни, отпорни

CHALLENGE ANKLE S3 Чевли високи природна кожа, композитна капа C01SK S3 /

2520 ден со ДДВ
Работнички чевли од брендот Stenso, категорија S3. Имаат модерен дизајн, и комфорни се за носење. Материјалот е од водо-одбивна телешка

DIADORA D-TRAIL LEATHER BOOT S3 SRA HRO WR CI Чевли виссоки 173537-80004 /

11750 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: висококвалитетен природен нубук, водоотпорен ПОСТАВА: AIR MESH ВЛОШКА: PU пена со D-LIGHT технологија, отстранлива, дишечка влошка со активен

DIADORA HI DIABLO S3 SRC-CI Чевли високи зелени 159924-70434 /

7260 ден со ДДВ
ГОРЕН ДЕЛ: водоотпорен нубук ПОСТАВА: WINTHERM- повеќеслојна ткаенина со антибактериски сребрени микрочестички ВЛОШКА: PU пена, отстранлива, термоформирана EVA ЃОН: PU/PU

DIADORA SPORT DIATEX MID S3 WR CI SRC Чевли високи, црно/сива, 177650-C2815 /

7630 ден со ДДВ
Високи работни чевли класа S3 водоотпорни и термички изолирани. Направени од нубук, италијанска кожа и водоотпорен велур.  Отстранлива микроперфорирана влошка

HELIX S3 SRC Чевли високи P100-06 /

3445 ден со ДДВ
Чевли високи од природна кожа. Постава: дишечка и ја абсорбира влагата  КАПА: композитна, отпорна на 200Ј ВЛОШКА: неметална, отпорна на

PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна кожа 2662 S3 SRA, A0710R056 /

2520 ден со ДДВ
PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно

PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно во ѓонот 2662 S3 SRA, A0710R056 /

2520 ден со ДДВ
PARANG S3 SRC ALICANTE S3 SRC Чевли високи од природна хидрофобирана кожа со челична капа на прстите и челично платно

SARDEGNA STRONG S3 Чевли високи композит + кевлар F129K S3 /

1732 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна природна кожа, со систем за брзо откопчување и рефлектирачки елементи. Поставата е дишечка, отпорна на

SARDEGNA_20 S3 SRC Чевли високи со композит /

2640 ден со ДДВ
Работни обувки од водоодбојна природна кожа, елементи со висока видливост, систем за брзо откопчување. Ѓонот е отпорен на лизгање, антистатичен,

ULTIMATE II ANKLE S3 Чевли високи ZC-3 /

1500 ден со ДДВ
Чевли високи изработени од хидрофобирана кожа и рефлектирачки елемент во областа на петата. Поставата е дишечка и ја абсорбира влагата.

VENUS S3 SRC Чевли високи P100-04 /

3090 ден со ДДВ
Чевли високи од природна кожа. Постава: дишечка и ја абсорбира влагата КАПА: композитна, отпорна на 200Ј ВЛОШКА: неметална, отпорна на