BF40

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SARDEGNA STRONG S3 Чевли високи композит + кевлар F129K S3 /

1732 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од водоодбојна природна кожа, со систем за брзо откопчување и рефлектирачки елементи. Поставата е дишечка, отпорна на